Agenda
Aankondiging
begin oktober

Forum What can we do? #2 Koolstofdioxide

De aanwezige leden ontvangen #2 Koolstofdioxide tijdens het lustrum op vrijdag 25 september. Begin oktober volgt de lancering voor het publiek bij Pakhuis de Zwijger.

Datum: begin oktober
Status: Aankondiging
Organisator: Lisa van der slot (hoofdredacteur Forum)

Het eerste nummer van de nieuwe jaargang Forum 2025–2030 – What can we do? verscheen met een oproep rond ongelijkheid. De redactie koos voor optimistisch activisme: niet blijven kijken naar wat misgaat, maar onderzoeken wat we kunnen doen.

De tweede editie, What can we do? #2 Koolstofdioxide, belooft opnieuw een inspirerende verzameling van inzichten, onderzoeken en ontwerpen die aanzetten tot denken én handelen. Vanuit ons vak geloven we dat ontwerp, onderzoek en verbeelding het verschil kunnen maken juist nu de opgaven waar we voor staan niet langer ter discussie staan en actie noodzakelijk is.

Later in het najaar organiseren we ook Het Gesprek Koolstofdioxide bij Pakhuis de Zwijger: een moment om verder te verdiepen, te reflecteren en samen te onderzoeken wat we kunnen doen.

What can we do? Alles wat nodig is.

Status: Aankondiging